Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
Στροφεία καλωδίων
Οπτικό καλώδια και προτερματισμένα οπτικά καλώδια
MCS-0X Mini cable splice
OFT-920 συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων
Multimode ίνες
Singlemode ίνες
Eρμαφρόδιτοι κονέκτορες
Συσκευές στρατιωτικού και βιομηχανικού δικτύου δεδομένων

Singlemode ίνες

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

OFT-920 SM 1310nm +1550nm LD

ID προϊόντος: 007.11.AF0001
Σύντομη περιγραφή: Ανθεκτικής κατασκευής συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων OFT-920 για έλεγχο ινών singlemode με θύρες 1310nm+1550nm LD
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

OFT-920 SM 850nm LD+1300nm LED

ID προϊόντος: 007.11.AF0010
Σύντομη περιγραφή: Ανθεκτικής κατασκευής συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων OFT-920 για έλεγχο ινών singlemode με θύρες 850nm LD+1300nm LED
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

OFT-920 SM 650nm oρατό laser

ID προϊόντος: 007.11.AF0011
Σύντομη περιγραφή: Ανθεκτικής κατασκευής συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων OFT-920 για έλεγχο ινών singlemode με θύρες 650nm oρατό laser
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

OFT-920 SM 850nm LD

ID προϊόντος: 007.11.AF0012
Σύντομη περιγραφή: Ανθεκτικής κατασκευής συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων OFT-920 για έλεγχο ινών singlemode με θύρες 850nm LD
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

OFT-920 MM 850nm LED + 1300nm LED

ID προϊόντος: 007.11.AF0013
Σύντομη περιγραφή: Ανθεκτικής κατασκευής συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων OFT-920 για έλεγχο ινών multimode με θύρες 850nm LED + 1300nm LED
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

OFT-920 SM 1300nm LED

ID προϊόντος: 007.11.AF0014
Σύντομη περιγραφή: Ανθεκτικής κατασκευής συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων OFT-920 για έλεγχο ινών singlemode με θύρες 1300nm LED
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

OFT-920 SM 1310nm LD

ID προϊόντος: 007.11.AF0015
Σύντομη περιγραφή: Ανθεκτικής κατασκευής συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων OFT-920 για έλεγχο ινών singlemode με θύρες 1310nm LD
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

OFT-920 SM 1550nm LD

ID προϊόντος: 007.11.AF0016
Σύντομη περιγραφή: Ανθεκτικής κατασκευής συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων OFT-920 για έλεγχο ινών singlemode με θύρες 1550nm LD
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

OFT-920 SM 1625nm LD

ID προϊόντος: 007.11.AF0017
Σύντομη περιγραφή: Ανθεκτικής κατασκευής συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων OFT-920 για έλεγχο ινών singlemode με θύρες 1625nm LD
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία