Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Ζεύκτες-διαχωριστές
Πολυπλέκτες διαίρεσης μήκους κύματος (WDM)
SFW-3, singlemode WDM πολυπλέκτης τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm)
Σειρά SFW - πολυπλέκτες 2 καναλιών
Σειρά SFW-D, μονάδες DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexers)
Κουτιά τερματισμού και διανομής για δίκτυα FTTH
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

SFW-3, singlemode WDM πολυπλέκτης τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm)

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3, FM3

ID προϊόντος: 007.12.AF1159
Σύντομη περιγραφή: Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3 τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm), συσκευασία: Τύπος ίνας σε μεταλλικό κουτί 100x80x10 mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3, CM3

ID προϊόντος: 007.12.AF1160
Σύντομη περιγραφή: Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3 τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm), συσκευασία: Τύπος καλωδίου σε μεταλλικό κουτί 100x80x10 mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3, CAPM

ID προϊόντος: 007.12.AF1161
Σύντομη περιγραφή: Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3 τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm), συσκευασία: Κασέτα CAPM
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3, SC

ID προϊόντος: 007.12.AF1162
Σύντομη περιγραφή: Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3 τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm), συσκευασία: Kασέτα συγκόλλησης
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3, SA

ID προϊόντος: 007.12.AF1163
Σύντομη περιγραφή: Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3 τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm), συσκευασία: Αυτόνομος σε πλαστικό κουτί
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3, RM

ID προϊόντος: 007.12.AF1164
Σύντομη περιγραφή: Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3 τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm), συσκευασία: Moνάδα τοποθέτησης σε ικρίωμα (1U)
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3, WM

ID προϊόντος: 007.12.AF1165
Σύντομη περιγραφή: Singlemode Πολυπλέκτης SFW-3 τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm), συσκευασία: Επίτοιχο κουτί
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία