Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
Στροφεία καλωδίων
Οπτικό καλώδια και προτερματισμένα οπτικά καλώδια
MCS-0X Mini cable splice
OFT-920 συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων
Eρμαφρόδιτοι κονέκτορες
Συσκευές στρατιωτικού και βιομηχανικού δικτύου δεδομένων
Μετατροπείς μέσων LMC
Switch LMSW-08 ανθεκτικής κατασκευής
Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής
LMSW-10, θύρες: 2FO - 8UTP - 2FXS
LMSW-10, θύρες: 2FO - 4UTP - 1FXS
LMSW-10, θύρες: 2FO - 8UTP
LMSW-10, θύρες: 2FO - 4UTP
LMC-N μετατροπέας πολυμέσων

LMSW-10, θύρες: 2FO - 4UTP - 1FXS

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, M, 2Km, DC

ID προϊόντος: 007.11.SF0166
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες multimode, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 2 Km, εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, M, 2Km, BC

ID προϊόντος: 007.11.SF0167
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες multimode, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 2 Km, εξωτερική τροφοδοσία από μπαταρίες
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, S3, 10Km, DC

ID προϊόντος: 007.11.SF0177
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 10 Km, εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, S3, 10Km, BC

ID προϊόντος: 007.11.SF0178
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 10 Km, εξωτερική τροφοδοσία από μπαταρίες
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, S3, 30Km, DC

ID προϊόντος: 007.11.SF0179
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 30 Km, εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, S3, 30Km, BC

ID προϊόντος: 007.11.SF0180
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 30 Km, εξωτερική τροφοδοσία από μπαταρίες
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, S3, 50Km, DC

ID προϊόντος: 007.11.SF0181
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 50 Km, εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, S3, 50Km, BC

ID προϊόντος: 007.11.SF0182
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 50 Km, εξωτερική τροφοδοσία από μπαταρίες
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, S5, 10Km, DC

ID προϊόντος: 007.11.SF0200
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες singlemode 1550nm, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 10 Km, εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-10 2FO - 4UTP - 1FXS, S5, 10Km, BC

ID προϊόντος: 007.11.SF0201
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής, Mε 2 θύρες FO 4UTP και 1FXS, για ίνες singlemode 1550nm, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 10 Km, εξωτερική τροφοδοσία από μπαταρίες
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     2     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία