Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
Στροφεία καλωδίων
Οπτικό καλώδια και προτερματισμένα οπτικά καλώδια
MCS-0X Mini cable splice
OFT-920 συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων
Eρμαφρόδιτοι κονέκτορες
Συσκευές στρατιωτικού και βιομηχανικού δικτύου δεδομένων
Μετατροπείς μέσων LMC
Switch LMSW-08 ανθεκτικής κατασκευής
Διαχειριζόμενο
LMSW-08Μ, θύρες: 2FO - 6UTP - 2FXS
LMSW-08M, θύρες: 1FO - 6UTP - 2FXS
LMSW-08M, θύρες: 1FO - 6UTP
Mη διαχειριζόμενο
Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής
LMC-N μετατροπέας πολυμέσων

LMSW-08Μ, θύρες: 2FO - 6UTP - 2FXS

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, M, 2Km, DC

ID προϊόντος: 007.11.SF0084
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες multimode, μέγιστη απόσταση 2 Km, εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, M, 2Km, AC

ID προϊόντος: 007.11.SF0085
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες multimode, μέγιστη απόσταση 2 Km, εσωτερική τροφοδοσία AC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, M, 2Km, BC

ID προϊόντος: 007.11.SF0086
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες multimode, μέγιστη απόσταση 2 Km, εξωτερική τροφοδοσία με μπαταρίες
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, S3, 10Km, DC

ID προϊόντος: 007.11.SF0093
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση 10 Km, εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, S3, 10Km, AC

ID προϊόντος: 007.11.SF0094
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση 10 Km, εσωτερική τροφοδοσία AC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, S3, 10Km, BC

ID προϊόντος: 007.11.SF0095
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση 10 Km, εξωτερική τροφοδοσία με μπαταρίες
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, S3, 30Km, DC

ID προϊόντος: 007.11.SF0096
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση 30 Km, εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, S3, 30Km, AC

ID προϊόντος: 007.11.SF0097
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση 30 Km, εσωτερική τροφοδοσία AC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, S3, 30Km, BC

ID προϊόντος: 007.11.SF0098
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση 30 Km, εξωτερική τροφοδοσία με μπαταρίες
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Switch LMSW-08M 2FO - 6UTP - 2FXS, S3, 50Km, DC

ID προϊόντος: 007.11.SF0099
Σύντομη περιγραφή: Switch LMSW-08 έκδοσης managed, Mε 2 θύρες FO 6UTP και 2FXS, για ίνες singlemode 1310nm, μέγιστη απόσταση 50 Km, εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     2     3     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία