Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Προϊόντα οπτικών ινών βιομηχανικού τύπου
Eξαρτήματα καλωδίωσης
Έκδοση 1
Εισαγωγείς καλωδίων οπτικών ινών τύπου LC duplex
Εισαγωγείς διαφραγμάτων οπτικών ινών τύπου LC duplex
Εισαγωγείς καλωδίων οπτικών ινών τύπου 2SC
Eισαγωγείς διαφραγμάτων οπτικων ινών τύπου 2SC/SC-RJ
Βύσματα οπτικών ινών έκδοση 1
LC duplex με μεταλλικό περίβλημα
LC duplex με πλαστικό περίβλημα
2 SC με μεταλλικό περίβλημα
2 SC με πλαστικό περίβλημα
Διαφράγματα οπτικών ινών έκδοσης 1
Έκδοση 4
Έκδοση 14
2SC IP67
Eπίτοιχα κουτιά και κουτιά συγκόλλησης οπτικών ινών
Πρίζες IP44
Προϊόντα χαλκού βιομηχανικού τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

LC duplex με μεταλλικό περίβλημα

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Βύσμα STX V14 LC-D MM, μεταλλικό περίβλημα

ID προϊόντος: 002.14.FC0013
Σύντομη περιγραφή: Βύσμα STX V1 LC-D με μεταλλικό περίβλημα για ίνες τύπου multimode
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Βύσμα STX V1 LC-D MM, μεταλλικό περίβλημα, με προστασία συστροφής

ID προϊόντος: 002.14.FC0014
Σύντομη περιγραφή: Bύσμα STX V1 LC-D με προστασία συστροφής και μεταλλικό περίβλημα για ίνες τύπου multimode
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Bύσμα STX V1 LC-D SM, μεταλλικό περίβλημα

ID προϊόντος: 002.14.FC0015
Σύντομη περιγραφή: Βύσμα STX V1 LC-D με μεταλλικό περίβλημα για ίνες τύπου singlemode
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Βύσμα STX V1 LC-D SM, μεταλλικό περίβλημα, με προστασία συστροφής

ID προϊόντος: 002.14.FC0016
Σύντομη περιγραφή: Βύσμα STX V1 LC-D με προστασία συστροφής και μεταλλικό περίβλημα για ίνες τύπου singlemode
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία