Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Ζεύκτες-διαχωριστές
Πολυπλέκτες διαίρεσης μήκους κύματος (WDM)
SFW-3, singlemode WDM πολυπλέκτης τριών καναλιών (1310/1490/1550 nm)
Σειρά SFW - πολυπλέκτες 2 καναλιών
Kλάσης C, μήκη κύματος 1310/1550 nm
Kλάσης C, μήκη κύματος 1480/1550 nm
Kλάσης D, μήκη κύματος 1310/1550 nm
Kλάσης D, μήκη κύματος 1480/1550 nm
Kλάσης E, μήκη κύματος 1310/1550 nm
Kλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm
Σειρά SFW-D, μονάδες DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexers)
Κουτιά τερματισμού και διανομής για δίκτυα FTTH
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Kλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, BFS

ID προϊόντος: 007.12.AF1226
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: "γυμνή" ίνα 250μm σε σωληνίσκο μήκους 54mm και διαμέτρου 3mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, BFC

ID προϊόντος: 007.12.AF1227
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: Ίνα 0.9μm σε σωληνίσκο μήκους 70mm και διαμέτρου 4mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, LTS

ID προϊόντος: 007.12.AF1228
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: Ίνα 0.9μm σε σωληνίσκο μήκους 70mm και διαμέτρου 4mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, FM1

ID προϊόντος: 007.12.AF1229
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: Ίνα σε μεταλλικό κουτί 100x15x9 mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, CM1

ID προϊόντος: 007.12.AF1230
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: Τύπος καλωδίου σε μεταλλικό κουτί 100x15x9 mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, FM3

ID προϊόντος: 007.12.AF1231
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: Ίνα σε μεταλλικό κουτί 100x80x10 mm στοιβαζόμενη
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, CM3

ID προϊόντος: 007.12.AF1232
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: Τύπος καλωδίου σε μεταλλικό κουτί 100x80x10 mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, CAPM

ID προϊόντος: 007.12.AF1233
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: Κασέτα CAPM
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, SC

ID προϊόντος: 007.12.AF1234
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: Kασέτα συγκόλλησης
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, 1480/1550 nm, SA

ID προϊόντος: 007.12.AF1235
Σύντομη περιγραφή: WDM πολυπλέκτης 2 καναλιών, κλάσης E, μήκη κύματος 1480/1550 nm, συσκευασία: Αυτόνομος σε πλαστικό κουτί
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     2     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία