Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Πάνελ διανομής οπτικών ινών
καλωδιοουρές οπτικών ινών
Προτερματισμένα καλώδια οπτικών ινών
Oπτικά καλώδια/αντάπτορες duplex
Duplex καλώδια από 2xST σε SC duplex
Duplex καλώδια από 2xST σε LC duplex
Duplex καλώδια από LC duplex σε SC duplex
Duplex καλώδια από 2xST σε 2xSC
Duplex καλώδια από 2xST σε MT-RJ θηλυκό
Duplex καλώδια από 2xST σε 2xE2000
Duplex καλώδια από SC duplex σε MT-RJ θηλυκό
Duplex καλώδια από SC duplex (με σφιγκτήρα για ευέλικτη A / B ρύθμιση) σε MT-RJ θηλυκό
Τύπος ίνας: G62,5/125 ΟM1
Τύπος ίνας: G50/125 OM2
Τύπος ίνας: G50/125 OM3
Duplex καλώδια από SC duplex σε 2xE2000
Duplex καλώδια από LC duplex σε 2xE2000
Οπτικά duplex προτερματισμένα καλώδια
Μετατροπείς πολυμέσων με τροφοδοσία
Εργαλεία τερματισμού και αξεσουάρ
Eπίτοιχα κουτιά και κουτιά συγκόλλησης για οπτικές ίνες
Πρίζες για οπτικές ίνες
Σύνδεσμοι οπτικών καλωδίων
Oπτικοί πομποδέκτες (transceivers)
Συσκευές ελέγχου οπτικών δικτύων
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Duplex καλώδια από SC duplex (με σφιγκτήρα για ευέλικτη A / B ρύθμιση) σε MT-RJ θηλυκό

 
Τύπος ίνας: G62,5/125 ΟM1
Τύπος ίνας: G50/125 OM2
Τύπος ίνας: G50/125 OM3

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία