Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Πάνελ διανομής οπτικών ινών
καλωδιοουρές οπτικών ινών
Προτερματισμένα καλώδια οπτικών ινών
Μετατροπείς πολυμέσων με τροφοδοσία
Εργαλεία τερματισμού και αξεσουάρ
Eπίτοιχα κουτιά και κουτιά συγκόλλησης για οπτικές ίνες
Πρίζες για οπτικές ίνες
Σύνδεσμοι οπτικών καλωδίων
Κονέκτορες ST
Koνέκτορες SC
Κονέκτορες LC
Aντάπτορες MT-RJ
Αντάπτορες Ε2000
Avτάπτορας FC-PC
Aντάπτορας DIN
Avτάπτορας F-SMA
Aντάπτορες ST/SC
Εξασθενητές σήματος
Oπτικοί πομποδέκτες (transceivers)
Συσκευές ελέγχου οπτικών δικτύων
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Aντάπτορες ST/SC

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Aντάπτορας ST/SC-D για ΜΜ/SM ίνες, κεραμικός/πλαστικός, χρώματος μπλέ

ID προϊόντος: 002.03.FC0100
Σύντομη περιγραφή: Aντάπτορας ST/SC duplex για multimode & singlemode ίνες, κεραμικός/πλαστικός, κουμπωτής ή βιδωτής τοποθέτησης, περιλαμβάνει βιδωτά προστατευτικα καπάκια, χρώματος μπλέ
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Aντάπτορας ST/SC-D για ΜΜ ίνες, χάλκινος/πλαστικός, χρώματος μπέζ

ID προϊόντος: 002.03.FC0101
Σύντομη περιγραφή: Aντάπτορας ST/SC duplex για multimode ίνες, χάλκινος/πλαστικός, κουμπωτής ή βιδωτής τοποθέτησης, περιλαμβάνει βιδωτά προστατευτικα καπάκια, χρώματος μπέζ
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Aντάπτορας ST/SC-D για ΜΜ ίνες, κεραμικός/πλαστικός, χρώματος μπέζ

ID προϊόντος: 002.03.FC0102
Σύντομη περιγραφή: Aντάπτορας ST/SC duplex για multimode ίνες, κεραμικός/πλαστικός, κουμπωτής ή βιδωτής τοποθέτησης, περιλαμβάνει βιδωτά προστατευτικα καπάκια, χρώματος μπέζ
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Aντάπτορας ST/SC-D για ΜΜ ίνες, κεραμικός/πλαστικός, χρώματος aqua

ID προϊόντος: 002.03.FC0103
Σύντομη περιγραφή: Aντάπτορας ST/SC duplex για multimode ίνες, κεραμικός/πλαστικός, κουμπωτής ή βιδωτής τοποθέτησης, περιλαμβάνει βιδωτά προστατευτικα καπάκια, χρώματος aqua
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Aντάπτορας ST/SC-D για ΜΜ ίνες, χάλκινος/πλαστικός, χρώματος aqua

ID προϊόντος: 002.03.FC0104
Σύντομη περιγραφή: Aντάπτορας ST/SC duplex για multimode ίνες, χάλκινος/πλαστικός, κουμπωτής ή βιδωτής τοποθέτησης, περιλαμβάνει βιδωτά προστατευτικα καπάκια, χρώματος aqua
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Aντάπτορας ST/SC-D ΜΜ/SM, κεραμικός/μεταλλικός, χρώμα μεταλλικό

ID προϊόντος: 002.03.FC0105
Σύντομη περιγραφή: Aντάπτορας ST/SC duplex για multimode & singlemode ίνες, κεραμικός/μεταλλικός, κουμπωτής ή βιδωτής τοποθέτησης, περιλαμβάνει βιδωτά προστατευτικα καπάκια, χρώμα μεταλλικό
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Aντάπτορας ST/SC-D ΜΜ, χάλκινος/μεταλλικός, χρώμα μεταλλικό

ID προϊόντος: 002.03.FC0106
Σύντομη περιγραφή: Aντάπτορας ST/SC duplex για multimode ίνες, χάλκινος/μεταλλικός, κουμπωτής ή βιδωτής τοποθέτησης, περιλαμβάνει βιδωτά προστατευτικα καπάκια, χρώμα μεταλλικό
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία