Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Καμπίνες και εξοπλισμός
ΚVM και κονσόλες
Προϊόντα χαλκού
Προϊόντα οπτικών ινών
Σύστημα καλωδίωσης MPO
Οπτικοί διανεμητές
Προτερματισμένα καλώδια MPO
Δέσμη καλωδίων MPO
1 μέτρο
2 μέτρα
3 μέτρα
5 μέτρα
10 μέτρα
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

5 μέτρα

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m PC, 2η άκρη: LC MM μπέζ

ID προϊόντος: 002.03.FP0185
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό PC, 2η άκρη LC multimode χρώματος μπέζ
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m PC, 2η άκρη: SC MM μπέζ

ID προϊόντος: 002.03.FP0186
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό PC, 2η άκρη SC multimode χρώματος μπέζ
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m PC, 2η άκρη: LC MM aqua

ID προϊόντος: 002.03.FP0187
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό PC, 2η άκρη LC multimode χρώματος aqua
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m PC, 2η άκρη: SC MM aqua

ID προϊόντος: 002.03.FP0188
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό PC, 2η άκρη SC multimode χρώματος aqua
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m PC, 2η άκρη: LC MM aqua

ID προϊόντος: 002.03.FP0189
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό PC, 2η άκρη LC multimode χρώματος aqua
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m PC, 2η άκρη: SC MM aqua

ID προϊόντος: 002.03.FP0190
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό PC, 2η άκρη SC multimode χρώματος aqua
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m APC, 2η άκρη: LC/APC SM πράσινο

ID προϊόντος: 002.03.FP0191
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό APC, 2η άκρη LC/APC singlemode χρώματος πράσινου
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m APC, 2η άκρη: SC/APC SM πράσινο

ID προϊόντος: 002.03.FP0192
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό APC, 2η άκρη SC/APC singlemode χρώματος πράσινου
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m APC, 2η άκρη: LC SM μπλέ

ID προϊόντος: 002.03.FP0193
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό APC, 2η άκρη LC singlemode χρώματος μπλέ
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Δέσμη καλωδίων MPO 5m, 1η άκρη: MPO m APC, 2η άκρη: SC SM μπλέ

ID προϊόντος: 002.03.FP0194
Σύντομη περιγραφή: Δέσμη καλωδίων MPO μήκους 5m, 1η άκρη MPO αρσενικό APC, 2η άκρη SC singlemode χρώματος blue
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία