Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
Στροφεία καλωδίων
Οπτικό καλώδια και προτερματισμένα οπτικά καλώδια
MCS-0X Mini cable splice
OFT-920 συσκευή ελέγχου οπτικών δικτύων
Eρμαφρόδιτοι κονέκτορες
Συσκευές στρατιωτικού και βιομηχανικού δικτύου δεδομένων
Μετατροπείς μέσων LMC
Τύπος ίνας: Multimode
Τύπος ίνας: Singlemode 1310nm
Τύπος ίνας: Singlemode 1550nm
Τύπος ίνας: WDM(Wavelength division multiplexing) 1310 TX
Τύπος ίνας: WDM(Wavelength division multiplexing) 1550 TX
Switch LMSW-08 ανθεκτικής κατασκευής
Switch LMSW-10 ανθεκτικής κατασκευής
LMC-N μετατροπέας πολυμέσων

Τύπος ίνας: WDM(Wavelength division multiplexing) 1310 TX

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Mετατροπέας μέσων LMC-01, WDM 1310nm, 10km, DC

ID προϊόντος: 007.11.AF0032
Σύντομη περιγραφή: Mετατροπέας μέσων LMC-01 για ίνες πολυπλεγμένων κατά WDM σημάτων μήκους κύματος 1310nm, απόσταση σύνδεσης 10km, με κοννέκτορες διευρυμένης ζώνης ΗΜΑ4 και εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Mετατροπέας μέσων LMC-01, WDM 1310nm, 30km, DC

ID προϊόντος: 007.11.AF0033
Σύντομη περιγραφή: Mετατροπέας μέσων LMC-01 για ίνες πολυπλεγμένων κατά WDM σημάτων μήκους κύματος 1310nm, απόσταση σύνδεσης 30km, με κοννέκτορες διευρυμένης ζώνης ΗΜΑ4 και εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Mετατροπέας μέσων LMC-01, WDM 1310nm, 40km, DC

ID προϊόντος: 007.11.AF0034
Σύντομη περιγραφή: Mετατροπέας μέσων LMC-01 για ίνες πολυπλεγμένων κατά WDM σημάτων μήκους κύματος 1310nm, απόσταση σύνδεσης 40km, με κοννέκτορες διευρυμένης ζώνης ΗΜΑ4 και εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Mετατροπέας μέσων LMC-02, WDM 1310nm, 20km, DC

ID προϊόντος: 007.11.AF0050
Σύντομη περιγραφή: Mετατροπέας μέσων LMC-02 για ίνες πολυπλεγμένων κατά WDM σημάτων μήκους κύματος 1310nm, απόσταση σύνδεσης 20km, με κοννέκτορες διευρυμένης ζώνης ΗΜΑ4 και εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Mετατροπέας μέσων LMC-02, WDM 1310nm, 30km, DC

ID προϊόντος: 007.11.AF0051
Σύντομη περιγραφή: Mετατροπέας μέσων LMC-02 για ίνες πολυπλεγμένων κατά WDM σημάτων μήκους κύματος 1310nm, απόσταση σύνδεσης 30km, με κοννέκτορες διευρυμένης ζώνης ΗΜΑ4 και εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Mετατροπέας μέσων LMC-02, WDM 1310nm, 40km, DC

ID προϊόντος: 007.11.AF0052
Σύντομη περιγραφή: Mετατροπέας μέσων LMC-02 για ίνες πολυπλεγμένων κατά WDM σημάτων μήκους κύματος 1310nm, απόσταση σύνδεσης 40km, με κοννέκτορες διευρυμένης ζώνης ΗΜΑ4 και εξωτερική τροφοδοσία DC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία