Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Πάνελ διανομής οπτικών ινών
καλωδιοουρές οπτικών ινών
Προτερματισμένα καλώδια οπτικών ινών
Μετατροπείς πολυμέσων με τροφοδοσία
Εργαλεία τερματισμού και αξεσουάρ
Eπίτοιχα κουτιά και κουτιά συγκόλλησης για οπτικές ίνες
Πρίζες για οπτικές ίνες
Σύνδεσμοι οπτικών καλωδίων
Oπτικοί πομποδέκτες (transceivers)
10Gbps οπτικός πομποδέκτης (transceiver)
1Gbps SFP οπτικός πομποδέκτης (transceiver)
Τύπος ίνας: Multimode 850nm
Τύπος ίνας: singlemode 1310nm
Τύπος ίνας: singlemode 1550nm
1062.5/2125 Mbps οπτικός πομποδέκτης (transceiver)
Συσκευές ελέγχου οπτικών δικτύων
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Τύπος ίνας: Multimode 850nm

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

1Gbps SFP οπτικός πομποδέκτης, VCSEL 850nm, MM, 550m

ID προϊόντος: 007.04.AF0216
Σύντομη περιγραφή: 1Gbps SFP οπτικός πομποδέκτης, πηγή laser VCSEL 850nm, τύπος ίνας multimode, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 550m, με προαιρετική ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία