Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Πάνελ διανομής οπτικών ινών
καλωδιοουρές οπτικών ινών
Προτερματισμένα καλώδια οπτικών ινών
Oπτικά καλώδια/αντάπτορες duplex
Οπτικά duplex προτερματισμένα καλώδια
Με κονέκτορες τύπου ST
Με κονέκτορες τύπου SC
Με κονέκτορες τύπου SC duplex
Με κονέκτορες τύπου LC duplex
Τύπος ίνας: E9/125 ΟS2
Τύπος ίνας: G62,5/125 ΟM1
Τύπος ίνας: G50/125 OM2
Τύπος ίνας: G50/125 OM3
Τύπος ίνας: G50/125 OM4
Με κονέκτορες τύπου E2000
Με κονέκτορες τύπου E2000 compact (duplex)
Μετατροπείς πολυμέσων με τροφοδοσία
Εργαλεία τερματισμού και αξεσουάρ
Eπίτοιχα κουτιά και κουτιά συγκόλλησης για οπτικές ίνες
Πρίζες για οπτικές ίνες
Σύνδεσμοι οπτικών καλωδίων
Oπτικοί πομποδέκτες (transceivers)
Συσκευές ελέγχου οπτικών δικτύων
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Τύπος ίνας: G50/125 OM3

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο LC-D G50/125 OM3, 1m

ID προϊόντος: 002.03.FP0419
Σύντομη περιγραφή: Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο G50/125 OM3, μήκους 1m με κοννέκτορα τύπου LC duplex
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο LC-D G50/125 OM3, 2m

ID προϊόντος: 002.03.FP0069
Σύντομη περιγραφή: Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο G50/125 OM3, μήκους 2m με κοννέκτορα τύπου LC duplex
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο LC-D G50/125 OM3, 3m

ID προϊόντος: 002.03.FP0420
Σύντομη περιγραφή: Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο G50/125 OM3, μήκους 3m με κοννέκτορα τύπου LC duplex
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο LC-D G50/125 OM3, 5m

ID προϊόντος: 002.03.FP0421
Σύντομη περιγραφή: Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο G50/125 OM3, μήκους 5m με κοννέκτορα τύπου LC duplex
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο LC-D G50/125 OM3, 10m

ID προϊόντος: 002.03.FP0422
Σύντομη περιγραφή: Προκατασκευασμένο οπτικό συνδετικό καλώδιο G50/125 OM3, μήκους 10m με κοννέκτορα τύπου LC duplex
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία