Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Πάνελ διανομής οπτικών ινών
καλωδιοουρές οπτικών ινών
Προτερματισμένα καλώδια οπτικών ινών
Μετατροπείς πολυμέσων με τροφοδοσία
Εργαλεία τερματισμού και αξεσουάρ
Eπίτοιχα κουτιά και κουτιά συγκόλλησης για οπτικές ίνες
Πρίζες για οπτικές ίνες
Σύνδεσμοι οπτικών καλωδίων
Κονέκτορες ST
Koνέκτορες SC
Αντάπτορες SC
Bύσματα SC
SC simplex
SC STX IP20
SC duplex
STX IP20 SC-RJ
Σφιγκτήρες STX
Κονέκτορες LC
Aντάπτορες MT-RJ
Αντάπτορες Ε2000
Avτάπτορας FC-PC
Aντάπτορας DIN
Avτάπτορας F-SMA
Aντάπτορες ST/SC
Εξασθενητές σήματος
Oπτικοί πομποδέκτες (transceivers)
Συσκευές ελέγχου οπτικών δικτύων
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Σφιγκτήρες STX

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος μπέζ

ID προϊόντος: 002.03.FC0069
Σύντομη περιγραφή: STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος μπέζ (multimode)
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος μπλέ

ID προϊόντος: 002.03.FC0070
Σύντομη περιγραφή: STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος μπλέ (singlemode)
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος πράσινου

ID προϊόντος: 002.03.FC0071
Σύντομη περιγραφή: STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος πράσινου (APC)
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος κίτρινου

ID προϊόντος: 002.03.FC0072
Σύντομη περιγραφή: STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος κίτρινου (POF)
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος κόκκινου

ID προϊόντος: 002.03.FC0073
Σύντομη περιγραφή: STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος κόκκινου (PCF)
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος aqua

ID προϊόντος: 002.03.FC0074
Σύντομη περιγραφή: STX σφιγτκήρας για SC κονέκτορες, χρώματος aqua (OM3)
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία