Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Πάνελ διανομής οπτικών ινών
καλωδιοουρές οπτικών ινών
Προτερματισμένα καλώδια οπτικών ινών
Μετατροπείς πολυμέσων με τροφοδοσία
CS-1300 μετατροπέας πολυμέσων SFP
CS-POF μετατροπέας πολυμέσων
FVC-100 Mετατροπέας video-fiber
CS-110 μετατροπείς πολυμέσων
Μετατροπείς SM και MM - ζεύγος ινών
MM 1300 nm (LED)
MM 850 nm (VCSEL)
SM 1310 nm
SM 1550 nm
Μήκη κύματος πολυπλεγμένα κατά CWDM (coarse wavelength division multiplexing)
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 30Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 40Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 50Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 80Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 120Km
Μετατροπείς WDM - μονή ίνα
CS-10G, αυτόνομος 10G μετατροπέας πολυμέσων Ethernet
Mεταλλικό κυτίο 2U CRM-2500, για την τοποθέτηση μετατροπέων πολυμέσων
Μεταλλικό κυτίο CRM-2800B 2U για τοποθέτηση μετατροπέων πολυμέσων
Εργαλεία τερματισμού και αξεσουάρ
Eπίτοιχα κουτιά και κουτιά συγκόλλησης για οπτικές ίνες
Πρίζες για οπτικές ίνες
Σύνδεσμοι οπτικών καλωδίων
Oπτικοί πομποδέκτες (transceivers)
Συσκευές ελέγχου οπτικών δικτύων
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Μήκη κύματος πολυπλεγμένα κατά CWDM (coarse wavelength division multiplexing)

 
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 30Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 40Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 50Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 80Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 120Km

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία