Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Πάνελ διανομής οπτικών ινών
καλωδιοουρές οπτικών ινών
Προτερματισμένα καλώδια οπτικών ινών
Μετατροπείς πολυμέσων με τροφοδοσία
CS-1300 μετατροπέας πολυμέσων SFP
CS-POF μετατροπέας πολυμέσων
FVC-100 Mετατροπέας video-fiber
CS-110 μετατροπείς πολυμέσων
Μετατροπείς SM και MM - ζεύγος ινών
Μετατροπείς WDM - μονή ίνα
WDM 1310 TX
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 20Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 30Km
Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 40Km
WDM 1550 TX
CS-10G, αυτόνομος 10G μετατροπέας πολυμέσων Ethernet
Mεταλλικό κυτίο 2U CRM-2500, για την τοποθέτηση μετατροπέων πολυμέσων
Μεταλλικό κυτίο CRM-2800B 2U για τοποθέτηση μετατροπέων πολυμέσων
Εργαλεία τερματισμού και αξεσουάρ
Eπίτοιχα κουτιά και κουτιά συγκόλλησης για οπτικές ίνες
Πρίζες για οπτικές ίνες
Σύνδεσμοι οπτικών καλωδίων
Oπτικοί πομποδέκτες (transceivers)
Συσκευές ελέγχου οπτικών δικτύων
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Μέγιστη απόσταση διασύνδεσης: 40Km

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

CS-110 μετατροπέας, WDM 1310nm TX, SC/PC, 40Km, FTTH

ID προϊόντος: 007.04.AF0178
Σύντομη περιγραφή: CS-110 μετατροπέας πολυμέσων, για μετατροπή από 10/100Βase-Tx Ethernet χάλκινο καλώδιο σε 100Base-FX οπτική ίνα, τύπος ίνας WDM 1310nm TX, οπτικοί κονέκτορες SC/PC, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 40Κm, για τερματισμό ινών σε δίκτυο FTTH
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

CS-110 μετατροπέας, WDM 1310nm TX, SC/PC, 40Km, AC

ID προϊόντος: 007.04.AF0179
Σύντομη περιγραφή: CS-110 μετατροπέας πολυμέσων, για μετατροπή από 10/100Βase-Tx Ethernet χάλκινο καλώδιο σε 100Base-FX οπτική ίνα, τύπος ίνας WDM 1310nm TX, οπτικοί κονέκτορες SC/PC, μέγιστη απόσταση διασύνδεσης 40Κm, εσωτερική τροφοδοσία 230V ΑC
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία