Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Ζεύκτες-διαχωριστές
SFT-P 1xN επίπεδος οπτικός διαχωριστής
SFT singlemode ζεύκτες/διαχωριστές
SFΜ multimode ζεύκτες/διαχωριστές
Ίνες multimode 50/125, 850 nm
Ίνες multimode 50/125, 1300 nm
Θύρες: 01x04
Θύρες: 01x08
Θύρες: 01x16
Ίνες multimode 62.5/125, 850 nm
Ίνες multimode 62.5/125, 1300 nm
Πολυπλέκτες διαίρεσης μήκους κύματος (WDM)
Κουτιά τερματισμού και διανομής για δίκτυα FTTH
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Θύρες: 01x04

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

SFM ζεύκτης/διαχωριστής multimode 50/125 1300nm, 01x04, FM3

ID προϊόντος: 007.12.AF0022
Σύντομη περιγραφή: SFM ζεύκτης/διαχωριστής, με ίνες multimode 50/125 1300nm, θύρες: από 1 σε 4, συσκευασία: Τύπος ίνας σε μεταλλικό κουτί 100x80x10 mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

SFM ζεύκτης/διαχωριστής multimode 50/125 1300nm, 01x04, CM3

ID προϊόντος: 007.12.AF0023
Σύντομη περιγραφή: SFM ζεύκτης/διαχωριστής, με ίνες multimode 50/125 1300nm, θύρες: από 1 σε 4, συσκευασία: Τύπος καλωδίου σε μεταλλικό κουτί 100x80x10 mm
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

SFM ζεύκτης/διαχωριστής multimode 50/125 1300nm, 01x04, CAPM

ID προϊόντος: 007.12.AF0024
Σύντομη περιγραφή: SFM ζεύκτης/διαχωριστής, με ίνες multimode 50/125 1300nm, θύρες: από 1 σε 4, συσκευασία: Κασέτα CAPM
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

SFM ζεύκτης/διαχωριστής multimode 50/125 1300nm, 01x04, SC

ID προϊόντος: 007.12.AF0025
Σύντομη περιγραφή: SFM ζεύκτης/διαχωριστής, με ίνες multimode 50/125 1300nm, θύρες: από 1 σε 4, συσκευασία: Κασέτα συγκόλλησης
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

SFM ζεύκτης/διαχωριστής multimode 50/125 1300nm, 01x04, RM

ID προϊόντος: 007.12.AF0026
Σύντομη περιγραφή: SFM ζεύκτης/διαχωριστής, με ίνες multimode 50/125 1300nm, θύρες: από 1 σε 4, συσκευασία: Moνάδα τοποθέτησης σε ικρίωμα (1U)
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

SFM ζεύκτης/διαχωριστής multimode 50/125 1300nm, 01x04, WM

ID προϊόντος: 007.12.AF0027
Σύντομη περιγραφή: SFM ζεύκτης/διαχωριστής, με ίνες multimode 50/125 1300nm, θύρες: από 1 σε 4, συσκευασία: Επίτοιχο κουτί
    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ     ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία