Αρχική σελίδα   |   H Εταιρία  
 
Ελληνικά   English  
 

Προϊόντα

Περιήγηση σε όλα τα προϊόντα εύκολα & γρήγορα

Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Πάνελ διανομής οπτικών ινών
καλωδιοουρές οπτικών ινών
Προτερματισμένα καλώδια οπτικών ινών
Μετατροπείς πολυμέσων με τροφοδοσία
Εργαλεία τερματισμού και αξεσουάρ
Eπίτοιχα κουτιά και κουτιά συγκόλλησης για οπτικές ίνες
Πρίζες για οπτικές ίνες
Σύνδεσμοι οπτικών καλωδίων
Κονέκτορες ST
Koνέκτορες SC
Κονέκτορες LC
Aντάπτορες MT-RJ
Αντάπτορες Ε2000
Avτάπτορας FC-PC
Aντάπτορας DIN
Avτάπτορας F-SMA
Aντάπτορες ST/SC
Εξασθενητές σήματος
Oπτικοί πομποδέκτες (transceivers)
Συσκευές ελέγχου οπτικών δικτύων
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης

Εξασθενητές σήματος

 
 
ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Eξασθενητης SC, E9/125, 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=5dB

ID προϊόντος: 002.03.FC0107
Σύντομη περιγραφή: Eξασθενητης με κονέκτορα SC, για ίνες τύπου E9/125, μήκος κύματος 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=5dB
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Eξασθενητης SC, E9/125, 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=10dB

ID προϊόντος: 002.03.FC0108
Σύντομη περιγραφή: Eξασθενητης με κονέκτορα SC, για ίνες τύπου E9/125, μήκος κύματος 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=10dB
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Eξασθενητης SC/APC, E9/125, 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=5dB

ID προϊόντος: 002.03.FC0109
Σύντομη περιγραφή: Eξασθενητης με κονέκτορα SC/APC, για ίνες τύπου E9/125, μήκος κύματος 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=5dB
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Eξασθενητης SC/APC, E9/125, 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=10dB

ID προϊόντος: 002.03.FC0110
Σύντομη περιγραφή: Eξασθενητης με κονέκτορα SC/APC, για ίνες τύπου E9/125, μήκος κύματος 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=10dB
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Eξασθενητης LC, E9/125, 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=5dB

ID προϊόντος: 002.03.FC0111
Σύντομη περιγραφή: Eξασθενητης με κονέκτορα LC, για ίνες τύπου E9/125, μήκος κύματος 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=5dB
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €

Eξασθενητης LC, E9/125, 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=10dB

ID προϊόντος: 002.03.FC0112
Σύντομη περιγραφή: Eξασθενητης με κονέκτορα LC, για ίνες τύπου E9/125, μήκος κύματος 1310/1550 nm, απώλεια εισόδου=10dB
 
  ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
 
   <<     1     >>  

Είσοδος - Εγγραφή


Username:
Password:
ΕΓΓΡΑΦΗ    
 

Καλάθι αγορών


Έχετε:    
 

Κατηγορίες προϊόντων


Συστήματα ερμαρίων & μεταλλικών κατασκευών
Προϊόντα καλωδίωσης χαλκού
Προϊόντα δικτύου οπτικών ινών
Προϊόντα Βιομηχανικού Τύπου
Λύσεις FTTH (Fiber To The Home)
Λύσεις Κέντρων δεδομένων
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης
 

Αναζήτηση προϊόντων


Εισάγετε το προϊόν που αναζητάτε:
 

Δημοφιλή προϊόντα


Bύσμα MFP8 T568 B Cat.6A
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Προτερματισμένο καλώδιο 1.5m Κατηγορίας 6A S/FTP (LSZH), γκρί
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
Σετ βίδες και περικόχλια (1 σετ=20τμχ)
Τιμή: 0,00
+ ΦΠΑ 23%
= 0,00 €
 

Εγγραφή στο newsletter


Εισάγετε το email σας:
Σημείωση: Μπορείτε να ξεγραφτείτε όποτε επιθυμείτε.
Όροι Χρήσης
Επικοινωνία